Vítá Vás advokátní kancelář Kroměříž

Advokátní kancelář JUDr. Ing. Šárky Krejčířové, Ph.D. byla založena v roce 2011. Od svého založení nabízí klientům právní služby v širokém spektru právních oblastí. Právní služby jsou poskytovány jak obchodním společnostem, společenstvím vlastníků jednotek a družstvům, tak i drobným podnikatelům a občanům. Advokátní kancelář si zakládá na vysoké kvalitě právních služeb a vysoké profesionální úrovni. Při poskytování právních služeb je vždy důsledně kladen důraz na individuální potřeby a úplnou spokojenost klienta. Právní služby jsou poskytovány kromě českého jazyka také v anglickém a německém jazyce.

Při řešení problémů preferujeme osobní přístup, flexibilitu a maximální efektivnost. V rámci zachování komplexního rozsahu služeb spolupracujeme rovněž s notáři, exekutory, daňovými poradci, realitními makléři, znalci a tlumočníky.

Právní služby jsou poskytovány dle požadavků klienta buď v sídle advokátní kanceláře na adrese Tovačovského 2784/24, 767 01 Kroměříž, či přímo u klienta. Právní služby poskytujeme svým klientům rovněž elektronicky, tzn. e-mailem, případně telefonicky. Je tak možné okamžitě reagovat na náhle vzniklé problémy klienta a zároveň šetřit jeho čas.